Kilka słów o mnie

O mnie


Dekoracje ślubne Chabry i Maki

Lubię kwiaty

Tulipany, margaretki, róże, konwalie. Chabry i maki. Ich barwy, zapachy i kształty, które budzą skojarzenia z wydarzeniami, miejscami, osobami, z ważnymi momentami życia. Dla każdego z nas są to inne emocje. Są kwiaty, w otoczeniu których czujemy się naturalnie i swobodnie. A te ulubione – zawsze wprowadzają pozytywną atmosferę i wprawiają w dobre samopoczucie. Dlatego warto zadbać o ich odpowiedni dobór w oprawie dekoracyjnej tak ważnego wydarzenia, jakim jest uroczystość ślubna.

Lubię ludzi

Ich różnorodne osobowości i spojrzenia na świat, style życia i upodobania. Lubię poznawać preferencje kolorystyczne i zapachowe, gusta i guściki osób, z którymi mam przyjemność pracować. Historie, które odkrywam słowo po słowie podczas wstępnego spotkania są dla mnie inspiracją, pierwszym krokiem do stworzenia wyjątkowej dekoracji ślubnej.

Lubię swoją pracę

Kwiaty i ludzie. Ludzie i kwiaty. Nieustannie dążę do odkrywania idealnych połączeń. To staranie doprowadziło mnie do zawodu dekoratora ślubnego, który wykonuję na co dzień. Swoje zlecenia traktuję jak unikalne projekty, które są skrupulatnie planowane i perfekcyjnie realizowane. Każde przedsięwzięcie w swojej początkowej fazie przypomina rozsypane elementy układanki, które po odnalezieniu odpowiedniego klucza i dopasowaniu poszczególnych fragmentów stają się satysfakcjonującą całością.


Skontaktuj się ze mną

Kontakt

Zapraszam do kontaktu na podany poniżej adres e-mail lub numer telefonu.

  • Chabry i Maki - Dekoracje ślubne
  • ul. Leśna 2a/25, 32-080 Zabierzów, k. Krakowa
  • Telefon: +48 503 787 215
  • E-mail: kontakt@chabryimaki.com

Znajdziesz mnie: